VW ID.4 Pro
| Farve | Grå |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 174 / 128 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 2.023 kg |
| Længde | 459 cm |
| Bredde | 185 cm |
| Højde | 163 cm |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Max påhæng | 1.000 kg |
| Moment | 310 nm |
| Lasteevne | 637 kg |
| Batteristørrelse | 77,0 kWh |
Super fin og velkørende ID.4 med style interiør!
Highlights:
- Adaptiv fartpilot
- Sædevarme
- Navigation
- Bakkamera
- Style interiør
- P-sensor
- Apple Carplay
- LED forlygter
- Alufælge
- Og meget mere!
🔐 Tryghed & kvalitet med Emmerske Tryghedspakke
Ønsker du maksimal tryghed i din kommende bilhandel?
Med Emmerske Tryghedspakke leveres bilen:
✔ Nysynet
✔ Nyserviceret
✔ Professionelt klargjort
Alt dette for kun 3.500 kr., så du får en bil der er 100% klar til vejen.
kørecomputer, digitalt cockpit, læderrat, alcantaraindtræk, delalcantaraindtræk, højdejust. forsæder, højdejust. førersæde, splitbagsæde, 6 personers, mørk loftbeklædning, alufælge, el-sidespejle, led kørelys, led baglygter, tagræling, automatgear, fuldaut. klima, varme i rat, aircondition, adaptiv fartpilot, udv. temp. måler, sædevarme, 4x el-ruder, navigation, håndfrit til mobil, dab radio, apple carplay, musikstreaming via bluetooth, android auto, bakkamera, parkeringssensor (for), parkeringssensor (bag), automatisk lys, isofix
Vi hjælper gerne med finansiering med eller uden udbetaling.
www.emmerske-biler.dk
Der tages forbehold for tastefejl.
-
179.900 kr.
-
Kilometer72.000
-
1. reg08/2022
-
Modelår2022
