VW ID.4 Pro Performance
| Farve | Grå |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 204 / 150 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 2.085 kg |
| Længde | 459 cm |
| Bredde | 185 cm |
| Højde | 163 cm |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Max påhæng | 1.000 kg |
| Moment | 310 nm |
| Lasteevne | 575 kg |
| Batteristørrelse | 77,0 kWh |
Flot ID.4 Pro Performance med Adaptiv fartpilot & svingbart træk!
Highlights:
- Adaptiv fartpilot
- Svingbart træk
- Sædevarme
- Ratvarme
- Apple Carplay
- Navigation
- Alufælge
- Nye helårsdæk
- Pro Performance
- Og meget mere!
🔐 Tryghed & kvalitet med Emmerske Tryghedspakke
Ønsker du maksimal tryghed i din kommende bilhandel?
Med Emmerske Tryghedspakke leveres bilen:
✔ Nysynet
✔ Nyserviceret
✔ Professionelt klargjort
Alt dette for kun 3.500 kr., så du får en bil der er 100% klar til vejen.
kørecomputer, digitalt cockpit, læderrat, stofindtræk, højdejust. førersæde, højdejust. forsæder, mørk loftbeklædning, ambiente belysning, alufælge, helårshjul, el-sidespejle, led kørelys, led baglygter, svingbart træk (manuel), svingbart træk (elektrisk), automatgear, aircondition, fuldaut. klima, fjernb. centrallås, nøglefri tænding, adaptiv fartpilot, 4x el-ruder, navigation, håndfrit til mobil, dab radio, apple carplay, android auto, musikstreaming via bluetooth, parkeringssensor (for), parkeringssensor (bag), isofix, automatisk lys
Vi hjælper gerne med finansiering med eller uden udbetaling.
www.emmerske-biler.dk
Der tages forbehold for tastefejl.
-
239.900 kr.
-
Kilometer43.000
-
1. reg02/2023
-
Modelår2023
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
