VW Golf VII GTE DSG
| Farve | Grå |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 204 / 150 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.400 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.515 kg |
| Længde | 427 cm |
| Bredde | 180 cm |
| Højde | 145 cm |
| Tophastighed | 222 km/t |
| Max påhæng | 1.500 kg |
| Sidst synet | 18 mar 2024 |
| Moment | 330 nm |
| Lasteevne | 525 kg |
| Batteristørrelse | 6,0 kWh |
Super fed VW Golf GTE i en flot farve!
Highlights:
- Adaptiv fartpilot
- Sædevarme
- LED forlygter
- Alufælge
- Ambient belysning
- Apple carplay
- Sort himmel
- Sportssæder
- Og meget mere!
🔐 Tryghed & kvalitet med Emmerske Tryghedspakke
Ønsker du maksimal tryghed i din kommende bilhandel?
Med Emmerske Tryghedspakke leveres bilen:
✔ Nysynet
✔ Nyserviceret
✔ Professionelt klargjort
Alt dette for kun 3.500 kr., så du får en bil der er 100% klar til vejen.
kørecomputer, læderrat, stofindtræk, sportssæder, højdejust. forsæder, højdejust. førersæde, splitbagsæde, mørk loftbeklædning, ambiente belysning, alufælge, el-sidespejle m/varme, led kørelys, fuld led forlygter, led baglygter, automatgear, aircondition, fuldaut. klima, fjernb. centrallås, adaptiv fartpilot, udv. temp. måler, sædevarme, 4x el-ruder, håndfrit til mobil, apple carplay, musikstreaming via bluetooth, parkeringssensor (for), parkeringssensor (bag), airbag, isofix
Vi hjælper gerne med finansiering med eller uden udbetaling.
Vi tager gerne din bil i bytte.
www.emmerske-biler.dk
Der tages højde for tastefejl.
-
169.900 kr.
-
Kilometer112.000
-
Benzin34,7 km/l
-
1. reg03/2020
-
Modelår2020
-
Grøn afgift600 kr. pr. 6 måneder
