VW e-Golf VII Highline
| Farve | Grå-Koks |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 136 / 100 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.515 kg |
| Længde | 427 cm |
| Bredde | 180 cm |
| Højde | 148 cm |
| Tophastighed | 150 km/t |
| Sidst synet | 4 apr 2024 |
| Moment | 290 nm |
| Lasteevne | 505 kg |
| Batteristørrelse | 32,0 kWh |
Topudstyret VW E-golf med et flot kilometertal!
Highlights:
- Adaptiv fartpilot
- Sædevarme
- Digital instrumentering
- Læderkabine
- Matrix forlygter
- Blindvinkel assistent
- Alufælge
- P-sensor
- Navigation
- Apple Carplay
- Og meget mere!
🔐 Tryghed & kvalitet med Emmerske Tryghedspakke
Ønsker du maksimal tryghed i din kommende bilhandel?
Med Emmerske Tryghedspakke leveres bilen:
✔ Nysynet
✔ Nyserviceret
✔ Professionelt klargjort
Alt dette for kun 3.500 kr., så du får en bil der er 100% klar til vejen.,
kørecomputer, digitalt cockpit, læderrat, læderindtræk, sportssæder, højdejust. førersæde, højdejust. forsæder, mørk loftbeklædning, splitbagsæde, alufælge, helårshjul, el-sidespejle, matrix led forlygter, fuld led forlygter, led kørelys, automatgear, aircondition, fuldaut. klima, fjernb. centrallås, nøglefri tænding, adaptiv fartpilot, udv. temp. måler, sædevarme, 4x el-ruder, navigation, håndfrit til mobil, apple carplay, android auto, musikstreaming via bluetooth, parkeringssensor (for), parkeringssensor (bag), blindvinkelsassistent
-
134.900 kr.
-
Kilometer39.200
-
El71,6 km/l
-
1. reg11/2020
-
Modelår2020
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
