Voyah Free First Edition Noir
| Farve | Hvid |
| Type | SUV |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 489 / 360 |
| Airbags | 5 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | 4-hjuls træk |
| Vægt | 2.340 kg |
| Længde | 491 cm |
| Bredde | 195 cm |
| Højde | 165 cm |
| Tophastighed | 200 km/t |
| Max påhæng | 2.000 kg |
| Moment | 720 nm |
| Lasteevne | 605 kg |
| Batteristørrelse | 100,0 kWh |
Ekstremt lækker og velkørende Voyah Free! Her får du VIRKELIG meget bil for pengene!
Highlights:
- Adaptiv fartpilot
- Sædevarme
- Køl i sæderne
- Massage i førersæderne
- Panoramatag m. lysdæmpning
- Dynaudio anlæg
- Luftundervogn (justerbart)
- Nightvision
- Aftageligt træk
- 360 graders bakkamera
- Ambient belysning
- Læderkabine
- Læder på instrumentbord og dørsider
- Alcantara himmel
- Passagerer display
- 20'' alufælge
- El bagklap
- Lys i Voyah Logo
- Shaddoline
- Hæve/sænke dashboard
- 2-zonet klimaanlæg m. preklimatiseringsfunktion via app
- Nøglefri adgang & start
- Frunk (72 liter)
- Forsat fabriks garanti!
🔐 Tryghed & kvalitet med Emmerske Tryghedspakke
Ønsker du maksimal tryghed i din kommende bilhandel?
Med Emmerske Tryghedspakke leveres bilen:
✔ Nysynet
✔ Nyserviceret
✔ Professionelt klargjort
Alt dette for kun 3.500 kr., så du får en bil der er 100% klar til vejen.
kørecomputer, digitalt cockpit, læderrat, multifunktionsrat, læderindtræk, el indst. forsæder, el indst. førersæde, massage i førersæde, massage i forsæder, splitbagsæde, mørk loftbeklædning, ambiente belysning, alufælge, 20" alufælge, glastag, el-klapbare sidespejle, led kørelys, fuld led forlygter, led baglygter, tagræling, dynamisk blinklys, aftageligt træk, automatgear, aircondition, fuldaut. klima, 2 zone klima, centrallås, fjernb. centrallås, adaptiv fartpilot, nøglefri tænding, udv. temp. måler, sædevarme, sædekøling, 4x el-ruder, el betjent bagklap, luftundervogn, navigation, håndfrit til mobil, dab radio, musikstreaming via bluetooth, 360° kamera, bakkamera, parkeringssensor (for), parkeringssensor (bag), nightvision, isofix, automatisk lys, airbag
Vi tager gerne din bil i bytte og tilbyder udvidet sikring på mekaniske nedbrud på bilen i op til 36 mdr.
Vi hjælper gerne med finansiering med eller uden udbetaling.
www.emmerske-biler.dk
Der tages forbehold for tastefejl.
-
359.900 kr.
-
Kilometer34.000
-
1. reg07/2024
-
Modelår2024
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
