Skoda Octavia TSi 110 Style
Skoda Octavia TSi 110 Style egenskaber
| Farve | Sølv |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 110 / 81 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.200 |
| Airbags | 9 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.230 kg |
| Længde | 466 cm |
| Bredde | 181 cm |
| Højde | 146 cm |
| Tophastighed | 196 km/t |
| Max påhæng | 1.300 kg |
| Sidst synet | 6 okt 2025 |
| Moment | 175 nm |
| Lasteevne | 550 kg |
Beskrivelse
Flot og velkørende Skoda Octavia
Highlights:
- Fartpilot
- Træk
- Sædevarme foran
- Parkeringssensor
- Tonede ruder
- Og meget mere!
Bilen sælges som formidlingssalg for en god kunde af huset.
Bilen leveres ny serviceret og nysynet.
kørecomputer, multifunktionsrat, læderrat, stofindtræk, højdejust. førersæde, splitbagsæde, el-sidespejle, led kørelys, tågelygter, led baglygter, mørktonede ruder i bag, træk, fuldaut. klima, fartpilot, sædevarme, el-ruder, cd/radio, dab+ radio, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, parkeringssensor (bag), isofix, airbag
-
57.500 kr.
-
Kilometer236.000
-
Benzin20 km/l
-
1. reg09/2015
-
Modelår2016
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Del på Facebook
