Skoda Enyaq iV Sportline Maxx Coupé
| Farve | Grå |
| Type | Coupé |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 204 / 150 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 2.019 kg |
| Længde | 465 cm |
| Bredde | 188 cm |
| Højde | 162 cm |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Max påhæng | 1.000 kg |
| Sidst synet | 25 feb 2025 |
| Moment | 310 nm |
| Lasteevne | 581 kg |
| Batteristørrelse | 77,0 kWh |
Topudstyret Skoda Enyaq 80 Sportline Maxx
Highlights:
- Adaptiv fartpilot
- Panorama tag
- Svingbart træk
- Headup display
- Canton lydanlæg
- Sportline
- El sæder m. memory
- Massage i førersædet
- 21'' fælge
- 4 x sædevarme
- Ratvarme
- Crystal front
- Matrix LED forlygter
- 360 kamera
- Ambient belysning
- Apple carplay
- Blindvinkel assistent
- Og meget mere!
🔐 Tryghed & kvalitet med Emmerske Tryghedspakke
Ønsker du maksimal tryghed i din kommende bilhandel?
Med Emmerske Tryghedspakke leveres bilen:
✔ Nysynet
✔ Nyserviceret
✔ Professionelt klargjort
Alt dette for kun 3.500 kr., så du får en bil der er 100% klar til vejen.
kørecomputer, digitalt cockpit, multifunktionsrat, læderrat, alcantaraindtræk, sportssæder, el indst. førersæde m. memory, el indst. førersæde, massage i forsæder, massage i førersæde, splitbagsæde, mørk loftbeklædning, ambiente belysning, alufælge, 21" alufælge, helårshjul, glastag, el-sidespejle m/varme, led kørelys, fuld led forlygter, matrix led forlygter, led baglygter, svingbart træk (elektrisk), svingbart træk (manuel), mørktonede ruder i bag, automatgear, aircondition, fuldaut. klima, 2 zone klima, varme i rat, fjernb. centrallås, nøglefri adgang, nøglefri tænding, adaptiv fartpilot, udv. temp. måler, sædevarme, el betjent bagklap, headup display, trådløs mobilopladning, 4x el-ruder, dab+ radio, navigation, håndfrit til mobil, dab radio, apple carplay, android auto, musikstreaming via bluetooth, 360° kamera, parkeringssensor (for), parkeringssensor (bag), lygtevasker, automatisk lys, fjernlysassistent, isofix, blindvinkelsassistent
Vi hjælper gerne med finansiering med eller uden udbetaling.
Vi tager gerne din bil i bytte.
www.emmerske-biler.dk
Der tages højde for tastefejl*
-
284.900 kr.
-
Kilometer71.000
-
1. reg05/2023
-
Modelår2023
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
