Peugeot e-208 GT Pack
| Farve | Gul |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 156 / 115 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.430 kg |
| Længde | 406 cm |
| Bredde | 176 cm |
| Højde | 143 cm |
| Tophastighed | 150 km/t |
| Moment | 270 nm |
| Lasteevne | 420 kg |
| Batteristørrelse | 51,0 kWh |
Super fed Peugeot E-208 i en kanon flot farvekombination!!
Highlights:
- Adaptiv fartpilot
- GT Pack
- Alcantara kabine
- Sædevarme
- Sort himmel
- El indstilling af førersædet
- Apple Carplay / Android Auto
- 360 kamera
- Alufælge
- Sort tag
- 3D instrumentering
- Ambient belysning
- Og meget mere!
Bemærk bilen er importeret og kan derfor variere i forhold til danske modeller!
🔐 Tryghed & kvalitet med Emmerske Tryghedspakke
Ønsker du maksimal tryghed i din kommende bilhandel?
Med Emmerske Tryghedspakke leveres bilen:
✔ Nysynet
✔ Nyserviceret
✔ Professionelt klargjort
Alt dette for kun 3.500 kr., så du får en bil der er 100% klar til vejen.,
kørecomputer, digitalt cockpit, læderrat, alcantaraindtræk, sportssæder, højdejust. forsæder, el indst. forsæder, højdejust. førersæde, mørk loftbeklædning, ambiente belysning, splitbagsæde, alufælge, led kørelys, fuld led forlygter, led baglygter, mørktonede ruder i bag, aircondition, automatgear, fuldaut. klima, fjernb. centrallås, nøglefri tænding, adaptiv fartpilot, sædevarme, 4x el-ruder, navigation, håndfrit til mobil, dab radio, apple carplay, android auto, musikstreaming via bluetooth, 360° kamera, bakkamera, parkeringssensor (for), parkeringssensor (bag), isofix, automatisk lys, airbag, vognbaneassistent
-
199.900 kr.
-
Kilometer15.000
-
1. reg01/2025
-
Modelår2025
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
