Peugeot e-208 GT Pack
| Farve | Hvid |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 156 / 115 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.430 kg |
| Længde | 406 cm |
| Bredde | 176 cm |
| Højde | 143 cm |
| Tophastighed | 150 km/t |
| Moment | 270 nm |
| Lasteevne | 420 kg |
| Batteristørrelse | 51,0 kWh |
Super flot Peugeot E-208 GT
Highlights:
- Fartpilot
- Navigation
- GT Pack
- ALufælge
- LED lygter
- Bakkamera
- P-sensor
- Tonede ruder
- Og meget mere!
Bemærk bilen er importeret!
🔐 Tryghed & kvalitet med Emmerske Tryghedspakke
Ønsker du maksimal tryghed i din kommende bilhandel?
Med Emmerske Tryghedspakke leveres bilen:
✔ Nysynet
✔ Nyserviceret
✔ Professionelt klargjort
Alt dette for kun 3.500 kr., så du får en bil der er 100% klar til vejen.
kørecomputer, digitalt cockpit, læderrat, delkunstlæderindtræk, sportssæder, ambiente belysning, mørk loftbeklædning, splitbagsæde, alufælge, fuld led forlygter, led baglygter, automatgear, aircondition, fuldaut. klima, fartpilot, håndfrit til mobil, navigation, dab radio, musikstreaming via bluetooth, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for)
Vi hjælper gerne med finansiering med eller uden udbetaling.
www.emmerske-biler.dk
Der tages forbehold for tastefejl.
-
189.900 kr.
-
Kilometer5.600
-
1. reg01/2025
-
Modelår2025
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
