Mercedes-Benz GLC250 d AMG Line aut. 4Matic
| Farve | Sort |
| Type | SUV |
| Døre | 5 |
| Gear | 9 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 204 / 150 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 2.200 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | 4-hjuls træk |
| Vægt | 1.845 kg |
| Længde | 466 cm |
| Bredde | 189 cm |
| Højde | 164 cm |
| Tophastighed | 222 km/t |
| Max påhæng | 2.500 kg |
| Sidst synet | 8 aug 2025 |
| Moment | 500 nm |
| Lasteevne | 655 kg |
Tilbudstype: Privat
LeasingType: Finansiel Leasing
Løbetid: 12
Udbetaling: 35000
Restværdi: 80000
Totalpris i løbetiden: 94940
Antal kilometer inkluderet: 15000
Forsikring: Ikke inkluderet
Super lækker Mercedes GLC250 4 Matic med en flot udstyrsliste!
Fremhævet udstyr:
- Adaptiv fartpilot (Distronic pakke)
- Bakkamera
- Styreassistent
- El sæder m. memory
- Sædevarme
- Køl i sæderne
- Panoramatag
- Burmeister
- AMG-line
- Designo læderkabine
- Luftundervogn
- Navigation
- 20'' AMG fælge
- Aftageligt træk
- Ambient belysning
- Nøglefri betjening
- ILS forlygter
- El Bagklap
- Blindvinkel assistent
- Og meget mere! aut.
Leasingtilbud:
Udbetaling: 35.000,- inkl. moms
Månedlig ydelse: 4995,- inkl. moms
Løbetid: 12 mdr.
🔐 Tryghed & kvalitet med Emmerske Tryghedspakke
Ønsker du maksimal tryghed i din kommende bilhandel?
Med Emmerske Tryghedspakke leveres bilen:
✔ Nysynet
✔ Nyserviceret
✔ Professionelt klargjort
Alt dette for kun 3.500 kr., så du får en bil der er 100% klar til vejen.
, kørecomputer, læderrat, læderindtræk, multifunktionsrat, sportssæder, el indst. forsæder, el indst. førersæde m. memory, el indst. førersæde, ambiente belysning, mørk loftbeklædning, splitbagsæde, alufælge, glastag, el-soltag, fuld led forlygter, aftageligt træk, led baglygter, automatgear, aircondition, fuldaut. klima, 2 zone klima, centrallås, fjernb. centrallås, adaptiv fartpilot, nøglefri tænding, udv. temp. måler, sædevarme, 4x el-ruder, el betjent bagklap, adaptiv undervogn, luftundervogn, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, bakkamera, parkeringssensor (for), parkeringssensor (bag), isofix, automatisk lys, fjernlysassistent, blindvinkelsassistent
Vi tager gerne din bil i bytte og tilbyder udvidet sikring på mekaniske nedbrud på bilen i op til 36 mdr.
Vi hjælper gerne med finansiering med eller uden udbetaling.
www.emmerske-biler.dk
Der tages forbehold for tastefejl.
-
4.995 kr.
-
Kilometer226.000
-
Diesel18,2 km/l
-
1. reg01/2017
-
Modelår2017
-
Grøn afgift3.020 kr. pr. 6 måneder
