Mercedes-Benz EQB250+ Progressive
| Farve | Sort |
| Type | SUV |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 190 / 140 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 2.105 kg |
| Længde | 468 cm |
| Bredde | 183 cm |
| Højde | 167 cm |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Max påhæng | 1.400 kg |
| Moment | 385 nm |
| Lasteevne | 435 kg |
| Batteristørrelse | 70,5 kWh |
Super flot og velkørende Mercedes EQB250+
Highlight:
- Fartpilot
- Sædevarme
- Ambient belysning
- Elbagklap
- Mulighed for træk
- AMG fælge
- Læderkabine
- Bakkamera
- P-sensor
- Sort himmel
- Mulighed for adaptiv fartpilot
- Og meget mere!
🔐 Tryghed & kvalitet med Emmerske Tryghedspakke
Ønsker du maksimal tryghed i din kommende bilhandel?
Med Emmerske Tryghedspakke leveres bilen:
✔ Nysynet
✔ Nyserviceret
✔ Professionelt klargjort
Alt dette for kun 3.500 kr., så du får en bil der er 100% klar til vejen.
digitalt cockpit, kørecomputer, multifunktionsrat, læderrat, læderindtræk, højdejust. førersæde, højdejust. forsæder, splitbagsæde, mørk loftbeklædning, ambiente belysning, alufælge, el-klapbare sidespejle, led kørelys, fuld led forlygter, tagræling, automatgear, aircondition, fuldaut. klima, fartpilot, fjernb. centrallås, udv. temp. måler, sædevarme, el betjent bagklap, dab+ radio, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), blindvinkelsassistent
Vi tager gerne din bil i bytte og tilbyder udvidet sikring på mekaniske nedbrud på bilen i op til 36 mdr.
Vi hjælper gerne med finansiering med eller uden udbetaling.
www.emmerske-biler.dk
Der tages forbehold for tastefejl.
-
299.900 kr.
-
Kilometer18.000
-
1. reg10/2024
-
Modelår2024
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
