Mercedes-Benz EQA 250+ AMG Line
| Farve | Sort |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 190 / 140 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 2.055 kg |
| Længde | 446 cm |
| Bredde | 183 cm |
| Højde | 161 cm |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Max påhæng | 1.500 kg |
| Moment | 385 nm |
| Lasteevne | 415 kg |
| Batteristørrelse | 70,5 kWh |
Super fin og flot Mercedes EQA250+
Highlights:
- Fartpilot (mulighed for adaptiv)
- Mulighed for træk
- Ambient belysning
- Amg ude
- Amg inde
- El bagklap
- Widescreen
- Sort himmel
- Og meget mere!
Bilen er under klargøring og flere billeder kommer snarrest!
🔐 Tryghed & kvalitet med Emmerske Tryghedspakke
Ønsker du maksimal tryghed i din kommende bilhandel?
Med Emmerske Tryghedspakke leveres bilen:
✔ Nysynet
✔ Nyserviceret
✔ Professionelt klargjort
Alt dette for kun 3.500 kr., så du får en bil der er 100% klar til vejen.
kørecomputer, digitalt cockpit, dellæderindtræk, højdejust. førersæde, højdejust. forsæder, mørk loftbeklædning, ambiente belysning, alufælge, 18" alufælge, el-klapbare sidespejle, fuld led forlygter, adaptive forlygter, mørktonede ruder i bag, automatgear, aircondition, fuldaut. klima, fartpilot, fjernb. centrallås, sædevarme, el betjent bagklap, håndfrit til mobil, navigation, musikstreaming via bluetooth, bakkamera, parkeringssensor (for), parkeringssensor (bag), airbag, automatisk lys, fjernlysassistent, blindvinkelsassistent
Vi tager gerne din bil i bytte og tilbyder udvidet sikring på mekaniske nedbrud på bilen i op til 36 mdr.
Vi hjælper gerne med finansiering med eller uden udbetaling.
www.emmerske-biler.dk
Der tages forbehold for tastefejl.
-
299.900 kr.
-
Kilometer22.000
-
1. reg10/2024
-
Modelår2024
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
