Mercedes-Benz E300 de AMG Line stc. aut.
| Farve | Sort |
| Type | Stationcar |
| Døre | 5 |
| Gear | 9 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 306 / 225 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 2.000 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 2.145 kg |
| Længde | 495 cm |
| Bredde | 185 cm |
| Højde | 146 cm |
| Tophastighed | 250 km/t |
| Max påhæng | 2.100 kg |
| Sidst synet | 5 nov 2024 |
| Moment | 700 nm |
| Lasteevne | 675 kg |
| Batteristørrelse | 8,9 kWh |
Super fed Mercedes e300de AMG-line med en flot kilometer!
Highlights:
- Fartpilot
- Sædevarme
- Panorama tag
- Aftageligt træk
- LED forlygter
- Diamant baglygter
- Widescreen
- El bagklap
- AMG-line ude
- AMG-line inde
- Bakkamera
- P-sensor
- Og meget mere!
🔐 Tryghed & kvalitet med Emmerske Tryghedspakke
Ønsker du maksimal tryghed i din kommende bilhandel?
Med Emmerske Tryghedspakke leveres bilen:
✔ Nysynet
✔ Nyserviceret
✔ Professionelt klargjort
Alt dette for kun 3.500 kr., så du får en bil der er 100% klar til vejen.
kørecomputer, digitalt cockpit, læderrat, dellæderindtræk, sportssæder, højdejust. førersæde, højdejust. forsæder, el indst. forsæder, el indst. førersæde, mørk loftbeklædning, ambiente belysning, alufælge, 18" alufælge, glastag, el-soltag, fuld led forlygter, aftageligt træk, tagræling, led baglygter, automatgear, aircondition, fuldaut. klima, fjernb. centrallås, fartpilot, udv. temp. måler, sædevarme, 4x el-ruder, elektrisk parkeringsbremse, navigation, håndfrit til mobil, dab radio, musikstreaming via bluetooth, bakkamera, parkeringssensor (for), parkeringssensor (bag), blindvinkelsassistent
Vi tager gerne din bil i bytte og tilbyder udvidet sikring på mekaniske nedbrud på bilen i op til 36 mdr.
Vi hjælper gerne med finansiering med eller uden udbetaling.
www.emmerske-biler.dk
Der tages forbehold for tastefejl.
-
369.900 kr.
-
Kilometer89.000
-
Diesel30,2 km/l
-
1. reg03/2020
-
Modelår2020
-
Grøn afgift640 kr. pr. 6 måneder
