Mercedes-Benz E300 de AMG Line stc. aut.
| Farve | Grå |
| Type | Stationcar |
| Døre | 5 |
| Gear | 9 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 306 / 225 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 2.000 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 2.040 kg |
| Længde | 493 cm |
| Bredde | 185 cm |
| Højde | 148 cm |
| Tophastighed | 250 km/t |
| Max påhæng | 2.100 kg |
| Sidst synet | 14 jul 2025 |
| Moment | 700 nm |
| Lasteevne | 760 kg |
| Batteristørrelse | 10,0 kWh |
Super flot og veludstyret Mercedes E300de Amg-line!
Highlights:
- Adaptiv fartpilot
- Panorama tag
- Burmeister anlæg
- AMG-line ude
- AMG-line inde
- Ambient belysning
- 360 kamera
- Widescreen
- El bagklap
- Sædevarme
- Nightpakke
- Mørk himmel
- ILS forlygter
- Diamant baglygter
- Og meget mere.
🔐 Tryghed & kvalitet med Emmerske Tryghedspakke
Ønsker du maksimal tryghed i din kommende bilhandel?
Med Emmerske Tryghedspakke leveres bilen:
✔ Nysynet
✔ Nyserviceret
✔ Professionelt klargjort
Alt dette for kun 3.500 kr., så du får en bil der er 100% klar til vejen.
kørecomputer, digitalt cockpit, læderrat, dellæderindtræk, højdejust. førersæde, højdejust. forsæder, splitbagsæde, mørk loftbeklædning, ambiente belysning, alufælge, soltag, el-soltag, glastag, el-klapbare sidespejle, led kørelys, fuld led forlygter, led baglygter, tagræling, mørktonede ruder i bag, automatgear, aircondition, fuldaut. klima, 2 zone klima, fjernb. centrallås, nøglefri adgang, nøglefri tænding, adaptiv fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, 4x el-ruder, sædevarme, el betjent bagklap, navigation, håndfrit til mobil, cd/radio, apple carplay, android auto, musikstreaming via bluetooth, 360° kamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), isofix, automatisk lys, airbag
Vi hjælper gerne med finansiering med eller uden udbetaling.
Vi tager gerne din bil i bytte.
www.emmerske-biler.dk
Der tages højde for tastefejl*
-
349.900 kr.
-
Kilometer149.000
-
Diesel26 km/l
-
1. reg08/2019
-
Modelår2019
-
Grøn afgift700 kr. pr. 6 måneder
