Ford S-MAX EcoBlue Titanium aut. 7prs
| Farve | Grå-Koks |
| Type | MPV |
| Døre | 5 |
| Gear | 8 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 150 / 110 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 2.000 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.905 kg |
| Længde | 480 cm |
| Bredde | 192 cm |
| Højde | 166 cm |
| Tophastighed | 196 km/t |
| Max påhæng | 2.000 kg |
| Sidst synet | 12 sep 2024 |
| Moment | 370 nm |
| Lasteevne | 650 kg |
Super flot Ford S-Max med plads til hele familien!
Highlights:
- Anhængertræk
- Adaptiv fartpilot
- Automatgear
- Sædevarme foran
- Ratvarme
- El bagklap
- 7 sæder
- Mulighed for tilkøb af billige vinterdæk
- Og meget mere!
🔐 Tryghed & kvalitet med Emmerske Tryghedspakke
Ønsker du maksimal tryghed i din kommende bilhandel?
Med Emmerske Tryghedspakke leveres bilen:
✔ Nysynet
✔ Nyserviceret
✔ Professionelt klargjort
Alt dette for kun 3.500 kr., så du får en bil der er 100% klar til vejen.
kørecomputer, digitalt cockpit, multifunktionsrat, læderrat, stofindtræk, højdejust. førersæde, højdejust. forsæder, justerbar lændestøtte, 7 personers, alufælge, 17" alufælge, el-sidespejle, el-klapbare sidespejle, tågelygter, led kørelys, led baglygter, træk, automatgear, varme i rat, fuldaut. klima, fjernb. centrallås, nøglefri tænding, adaptiv fartpilot, sædevarme, el-ruder, el betjent bagklap, elektrisk parkeringsbremse, dab radio, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, regnsensor, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), isofix, airbag
Vi hjælper gerne med finansiering med eller uden udbetaling.
Vi tager gerne din bil i bytte.
www.emmerske-biler.dk
Der tages højde for tastefejl.
-
179.900 kr.
-
Kilometer165.100
-
Diesel21,2 km/l
-
1. reg09/2020
-
Modelår2020
-
Grøn afgift2.320 kr. pr. 6 måneder
