Fiat Tipo MJT 95 Easy
| Farve | Grå |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 95 / 70 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.300 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.265 kg |
| Længde | 437 cm |
| Bredde | 179 cm |
| Højde | 150 cm |
| Tophastighed | 180 km/t |
| Max påhæng | 1.200 kg |
| Sidst synet | 28 jan 2025 |
| Moment | 200 nm |
| Lasteevne | 525 kg |
Super flot og velholdt Fiat Tipo!
Highlights:
- Fartpilot
- Sædevarme foran
- Anhængertræk
- Bluetooth
- Helårsdæk
- Og meget mere!
🔐 Tryghed & kvalitet med Emmerske Tryghedspakke
Ønsker du maksimal tryghed i din kommende bilhandel?
Med Emmerske Tryghedspakke leveres bilen:
✔ Nysynet
✔ Nyserviceret
✔ Professionelt klargjort
Alt dette for kun 3.500 kr., så du får en bil der er 100% klar til vejen.
kørecomputer, multifunktionsrat, læderrat, stofindtræk, højdejust. førersæde, splitbagsæde, alufælge, 16" alufælge, helårshjul, tågelygter, led kørelys, træk, aircondition, fjernb. centrallås, fartpilot, sædevarme, el-ruder, 4x el-ruder, dab radio, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, isofix, airbag
Vi hjælper gerne med finansiering med eller uden udbetaling.
Vi tager gerne din bil i bytte.
www.emmerske-biler.dk
Der tages højde for tastefejl.
-
59.900 kr.
-
Kilometer153.000
-
Diesel27 km/l
-
1. reg03/2017
-
Modelår2017
-
Grøn afgift930 kr. pr. 6 måneder
