BMW X3 xDrive30e M-Sport+ aut.
| Farve | Hvid |
| Type | SUV |
| Døre | 5 |
| Gear | 8 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 292 / 215 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 2.000 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | 4-hjuls træk |
| Vægt | 1.965 kg |
| Længde | 471 cm |
| Bredde | 189 cm |
| Højde | 168 cm |
| Tophastighed | 210 km/t |
| Max påhæng | 2.000 kg |
| Moment | 420 nm |
| Lasteevne | 655 kg |
| Batteristørrelse | 9,3 kWh |
Super fed BMW X3 i en flot farve kombination!
Highlights:
- Adaptiv fartpilot
- Panorama tag
- Svingbart træk
- Hifi-pakke
- Elektrisk bagklap
- El sæder
- Shaddowline
- Cognac kabine
- M-sport ude
- M-sport inde
- Sort himmel
- Og meget mere!
Bilen sælges i formidling for en god kunde af huset.
Ring på TLF: 74 72 52 24 for fremvisning.
kørecomputer, digitalt cockpit, læderrat, læderindtræk, sportssæder, el indst. forsæder, el indst. førersæde, el indst. førersæde m. memory, mørk loftbeklædning, ambiente belysning, alufælge, glastag, el-soltag, fuld led forlygter, led kørelys, led baglygter, tagræling, svingbart træk (manuel), svingbart træk (elektrisk), mørktonede ruder i bag, automatgear, aircondition, fuldaut. klima, adaptiv fartpilot, sædevarme, 4x el-ruder, el betjent bagklap, navigation, håndfrit til mobil, dab radio, musikstreaming via bluetooth, apple carplay, bakkamera, parkeringssensor (for), parkeringssensor (bag), isofix, automatisk lys, airbag
Vi tager gerne din bil i bytte og tilbyder udvidet sikring på mekaniske nedbrud på bilen i op til 36 mdr.
Vi hjælper gerne med finansiering med eller uden udbetaling.
www.emmerske-biler.dk
Der tages forbehold for tastefejl.
-
479.900 kr.
-
Kilometer72.000
-
Benzin28,7 km/l
-
1. reg09/2022
-
Modelår2022
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
