BMW i4 M50 Fully Charged xDrive
| Farve | Grå |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 544 / 400 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | 4-hjuls træk |
| Vægt | 2.290 kg |
| Længde | 478 cm |
| Bredde | 185 cm |
| Højde | 145 cm |
| Tophastighed | 225 km/t |
| Max påhæng | 750 kg |
| Moment | 795 nm |
| Lasteevne | 445 kg |
| Batteristørrelse | 80,7 kWh |
Kanon flot og velustyret BMW i4 M50 M-sport!
Highlights:
- Adaptiv farpilot
- Soltag
- Headup display
- M-pakke ude
- M-pakke inde
- Carbon interiør pakke
- Laser lygter
- Harman Kardon
- 360 kamera
- P-sensor
- BMW live cockpit
- Sort himmel
- El bagklap
- Sædevarme
- Rat varme
- Apple Carplay / Android Auto
- Og meget mere!
🔐 Tryghed & kvalitet med Emmerske Tryghedspakke
Ønsker du maksimal tryghed i din kommende bilhandel?
Med Emmerske Tryghedspakke leveres bilen:
✔ Nysynet
✔ Nyserviceret
✔ Professionelt klargjort
Alt dette for kun 3.500 kr., så du får en bil der er 100% klar til vejen.,
kørecomputer, digitalt cockpit, multifunktionsrat, dellæderindtræk, læderrat, mørk loftbeklædning, splitbagsæde, el indst. førersæde m. memory, el indst. førersæde, el indst. forsæder, 17" alufælge, ambiente belysning, soltag, el-soltag, helårshjul, fuld led forlygter, led baglygter, laser forlygter, aircondition, automatgear, fuldaut. klima, 2 zone klima, nøglefri adgang, adaptiv fartpilot, sædevarme, fjernb. centrallås, headup display, nøglefri tænding, 4x el-ruder, dab+ radio, musikstreaming via bluetooth, navigation, android auto, dab radio, håndfrit til mobil, apple carplay, 360° kamera, parkeringssensor (for), parkeringssensor (bag), isofix, fjernlysassistent, automatisk lys, airbag, blindvinkelsassistent
-
389.900 kr.
-
Kilometer84.000
-
1. reg06/2022
-
Modelår2022
