BMW 530e M-Sport aut.
| Farve | Grå-Koks |
| Type | Sedan |
| Døre | 4 |
| Gear | 8 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 292 / 215 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 2.000 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 1.810 kg |
| Længde | 496 cm |
| Bredde | 187 cm |
| Højde | 148 cm |
| Tophastighed | 235 km/t |
| Max påhæng | 750 kg |
| Sidst synet | 2 maj 2024 |
| Moment | 420 nm |
| Lasteevne | 695 kg |
| Batteristørrelse | 9,1 kWh |
Super flot og velkørende 530E M-sport i en fed sammensætning af udstyr og farve!
Highlights:
- Adaptiv fartpilot
- Headup display
- Digital instrumentering
- 360 kamera
- M-sport ude
- M-sport inde
- M-sport alufælge
- Sort himmel
- BMW LED lygter
- Harman / Kardon anlæg
- Aftageligt træk
- Ambient belysning
- Shaddowline
- Og meget mere!
🔐 Tryghed & kvalitet med Emmerske Tryghedspakke
Ønsker du maksimal tryghed i din kommende bilhandel?
Med Emmerske Tryghedspakke leveres bilen:
✔ Nysynet
✔ Nyserviceret
✔ Professionelt klargjort
Alt dette for kun 3.500 kr., så du får en bil der er 100% klar til vejen.
kørecomputer, digitalt cockpit, læderrat, multifunktionsrat, alcantaraindtræk, højdejust. forsæder, højdejust. førersæde, el indst. forsæder, el indst. førersæde, mørk loftbeklædning, ambiente belysning, splitbagsæde, alufælge, 19" alufælge, led kørelys, fuld led forlygter, aftageligt træk, mørktonede ruder i bag, automatgear, aircondition, fuldaut. klima, centrallås, fjernb. centrallås, adaptiv fartpilot, 4x el-ruder, sædevarme, headup display, navigation, håndfrit til mobil, dab radio, musikstreaming via bluetooth, 360° kamera, bakkamera, parkeringssensor (for), parkeringssensor (bag), blindvinkelsassistent
Vi hjælper gerne med finansiering med eller uden udbetaling.
Vi tager gerne din bil i bytte.
www.emmerske-biler.dk
Der tages højde for tastefejl.
-
369.900 kr.
-
Kilometer86.000
-
Benzin33,9 km/l
-
1. reg03/2020
-
Modelår2020
-
Grøn afgift600 kr. pr. 6 måneder
