Audi Q4 e-tron Ultra S-line
| Farve | Blå |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 286 / 210 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 2.145 kg |
| Længde | 459 cm |
| Bredde | 187 cm |
| Højde | 162 cm |
| Tophastighed | 180 km/t |
| Max påhæng | 1.000 kg |
| Moment | 545 nm |
| Lasteevne | 495 kg |
| Batteristørrelse | 76,6 kWh |
Super flot Audi Q4-eTron S-line - Står som ny!
Highlights:
- Adaptiv fartpilot
- Svingbart træk
- El bagklap
- Sædevarme
- S-line
- 20'' alufælge
- Læderkabine
- P-sensor
- Navigation
- Sort optik pakke
- Ambient belysning
- Og meget mere!
Bilen er under klargøring, flere billeder kommer snarrest!
🔐 Tryghed & kvalitet med Emmerske Tryghedspakke
Ønsker du maksimal tryghed i din kommende bilhandel?
Med Emmerske Tryghedspakke leveres bilen:
✔ Nysynet
✔ Nyserviceret
✔ Professionelt klargjort
Alt dette for kun 3.500 kr., så du får en bil der er 100% klar til vejen.
digitalt cockpit, kørecomputer, multifunktionsrat, læderrat, læderindtræk, højdejust. førersæde, højdejust. forsæder, splitbagsæde, mørk loftbeklædning, ambiente belysning, alufælge, 20" alufælge, el-klapbare sidespejle, led kørelys, fuld led forlygter, led baglygter, svingbart træk (manuel), svingbart træk (elektrisk), mørktonede ruder i bag, automatgear, aircondition, fuldaut. klima, 3 zone klima, adaptiv fartpilot, nøglefri tænding, fjernb. centrallås, udv. temp. måler, 4x el-ruder, sædevarme, el betjent bagklap, elektrisk parkeringsbremse, dab+ radio, navigation, håndfrit til mobil, apple carplay, android auto, musikstreaming via bluetooth, dab radio, parkeringssensor (for), parkeringssensor (bag), automatisk lys, airbag
Vi tager gerne din bil i bytte og tilbyder udvidet sikring på mekaniske nedbrud på bilen i op til 36 mdr.
Vi hjælper gerne med finansiering med eller uden udbetaling.
www.emmerske-biler.dk
Der tages forbehold for tastefejl.
-
369.900 kr.
-
Kilometer1.900
-
1. reg03/2025
-
Modelår2025
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
