Audi Q4 e-tron Progress
| Farve | Grå |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 286 / 210 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 2.145 kg |
| Længde | 459 cm |
| Bredde | 187 cm |
| Højde | 162 cm |
| Tophastighed | 180 km/t |
| Max påhæng | 1.000 kg |
| Moment | 545 nm |
| Lasteevne | 495 kg |
| Batteristørrelse | 76,6 kWh |
Super flot Audi Q4 E-tron med et flot udstyrs niveau!
Highlights:
- Adaptiv fartpilot
- Svingbart træk
- Sportskabine
- Bakkamera
- Varme i rattet
- Sædevarme
- Elektrisk bagklap
- Apple Carplay / Android Auto
- Winter selection
- Navigation
- Komfort pakke
- Komfort nøgle
- Assistent pakke pro
- Sikkerhedspakke plus
- 360 kamera
- Og meget mere!
🔐 Tryghed & kvalitet med Emmerske Tryghedspakke
Ønsker du maksimal tryghed i din kommende bilhandel?
Med Emmerske Tryghedspakke leveres bilen:
✔ Nysynet
✔ Nyserviceret
✔ Professionelt klargjort
Alt dette for kun 3.500 kr., så du får en bil der er 100% klar til vejen.
kørecomputer, digitalt cockpit, læderrat, multifunktionsrat, stofindtræk, sportssæder, højdejust. forsæder, højdejust. førersæde, ambiente belysning, splitbagsæde, alufælge, el-sidespejle, fuld led forlygter, led baglygter, svingbart træk (manuel), svingbart træk (elektrisk), automatgear, aircondition, fuldaut. klima, nøglefri tænding, adaptiv fartpilot, fjernb. centrallås, sædevarme, 4x el-ruder, el betjent bagklap, navigation, håndfrit til mobil, dab radio, apple carplay, android auto, musikstreaming via bluetooth, bakkamera, parkeringssensor (for), parkeringssensor (bag), isofix, fjernlysassistent, airbag, blindvinkelsassistent
Vi tager gerne din bil i bytte og tilbyder udvidet sikring på mekaniske nedbrud på bilen i op til 36 mdr.
Vi hjælper gerne med finansiering med eller uden udbetaling.
www.emmerske-biler.dk
Der tages forbehold for tastefejl.
-
324.900 kr.
-
Kilometer24.000
-
1. reg01/2025
-
Modelår2025
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
