Audi e-tron Prestige quattro
| Farve | Grå |
| Type | SUV |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 408 / 300 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | 4-hjuls træk |
| Vægt | 2.565 kg |
| Længde | 490 cm |
| Bredde | 194 cm |
| Højde | 163 cm |
| Tophastighed | 200 km/t |
| Max påhæng | 1.800 kg |
| Sidst synet | 29 jul 2024 |
| Moment | 664 nm |
| Lasteevne | 565 kg |
| Batteristørrelse | 86,5 kWh |
Super flot og velkørende Audi E-tron 55!
Highlights:
- Adaptiv fartpilot
- Sædevarme
- 360 kamera
- Aftageligt træk
- Matrix forlygter
- Luftundervogn
- Headup Display
- Ambient belysning
- Dellæder kabine
- El bagklap
- Apple Carplay
- Digital instrumentering
- Og meget mere!
🔐 Tryghed & kvalitet med Emmerske Tryghedspakke
Ønsker du maksimal tryghed i din kommende bilhandel?
Med Emmerske Tryghedspakke leveres bilen:
✔ Nysynet
✔ Nyserviceret
✔ Professionelt klargjort
Alt dette for kun 3.500 kr., så du får en bil der er 100% klar til vejen.
kørecomputer, digitalt cockpit, læderrat, dellæderindtræk, højdejust. førersæde, højdejust. forsæder, splitbagsæde, ambiente belysning, alufælge, el-klapbare sidespejle, fuld led forlygter, matrix led forlygter, tagræling, aftageligt træk, automatgear, aircondition, fuldaut. klima, 2 zone klima, varme i rat, adaptiv fartpilot, udv. temp. måler, sædevarme, 4x el-ruder, headup display, luftundervogn, navigation, håndfrit til mobil, apple carplay, musikstreaming via bluetooth, dab radio, 360° kamera, bakkamera, parkeringssensor (for), parkeringssensor (bag), airbag, automatisk lys, fjernlysassistent
Vi tager gerne din bil i bytte og tilbyder udvidet sikring på mekaniske nedbrud på bilen i op til 36 mdr.
Vi hjælper gerne med finansiering med eller uden udbetaling.
www.emmerske-biler.dk
Der tages forbehold for tastefejl.
-
234.990 kr.
-
Kilometer131.500
-
El48,9 km/l
-
1. reg06/2021
-
Modelår2021
-
Grøn afgift520 kr. pr. 6 måneder
